Finlandiya malı Allaway ana üniteler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Monte edildikleri evlerde birçok aileye hizmet ederler.

Allaway farklı ev tipleri ve farklı yerler için ana üniteler üretir: örneğin, ısı odaları, depolar, temizlik dolapları ve hatta banyolar. Kompakt Duo, Allaway’in merkezi süpürge sistemlerinin en yeni üyesidir. Duo neredeyse evin her yerine kurulabilir.

Duo egzozun dışarı atılamadığı dairelere kurulabilir. Bu durumda, bir Aparto kurulum kiti kullanılarak bir duvar prizi ve egzoz çıkışını temizlemek için bir HEPA filtre monte edilir.

Ana ünite, sağlam duvar ayakları sayesinde, her türlü duvar yapısına monte edilebilir. Eğer bir duvar ayağı kullanılmışsa toz kabını boşaltmak çok kolaydır: hızlı açma tırnakları açılınca, toz kabı alıp temizlemek için tırnaklarda asılı kalır.

Duo duvara bir duvar ayağı ile duvara, bir raf üzerine veya herhangi bir yüzeye monte edilebilir.Toz kabının boşaltılması.,eski toz torbasının yenisi ile değiştirilmesi ile yapılmış olur.

Anti-alerjik toz torbası kiti tüm Allaway ana üniteleri için de mevcuttur. Bu torbalar sayesinde toz kabının temizliği çok kolaylaşır ve daha hijyenik olur.